OTEL BACA TEMİZLİĞİ

Otel Baca Temizleme

Otellerde Bulunan Baca Sistemleri

Oteller, insanların birçok açıdan fayda sağladıkları geçici olarak ikamet ettikleri büyük ve orta çaplı bina oluşumlarıdır. Bu binalarda her türlü ısıtma ve pişirme sistemini görmek mümkün. Mutfak kısımlarında yağlı baca kanalları, odalarda ısıtma sistemlerine bağlı bacalar, merkezî sistemli baca kanalları, doğalgaz ve kombi kullanımına bağlı bacalar vb. tipolojiler, otel yapılanmalarında muhakkak bulunmaktadır. Her bir faaliyet, ister ısınma ister pişirme, insanın fiziki ve ruhsal sağlığı üzerinde oldukça etkindir. Bu yüzden temiz, bakımlı ve hijyenik alanlar sunmak, otel işletme sahiplerinin birincil yükümlülüğü altındadır. Bu sebeple yetkili kurumlar tarafından mecburî bakım faaliyetleri arasında yer alır. Otel baca temizleme, içeriğinde yer alan her türlü baca sisteminin sürekli ve düzenli olarak temizlenmesi ve onarılması gibi faaliyetleri içine alır. Bu çok yönlü binaların, çevresel negatif etkilerini en aza indirgemek için öncelikle temiz hava şartlarının tam olarak sağlnaması, yangın ve zehirlenme gibi durumlara mahal verilmemesi oldukça ehemmiyetlidir. 

Otel Baca Temizlik Nedir?

Otel baca temizleme, bahsi geçen tüm baca, yağlı kanal, havalandırma kanalı ve benzeri kirli hava tahliyesinde işlev gören sistemlerin bakım uygulamasıdır. Otel sahiplerinin ertelememesi gereken müdahaleler arasında ilk sıralarda yer alır. Çevresel düzen, temiz ve pak bir mekan, kötü kokulardan arındırılmış ortamlar topluma açık kurumların olmazsa olmazıdır. Bu yüzden hem kendiniz, hem çevreniz hem de sahip olduğunuz iş yerleri için bacaların temizletilmesi şarttır. Aksi takdirde zehirlenme ve yangın gibi durumların dışında, kirli hava soluyan insanların psikolojik algılarına da olumsuz etki edecektir. 

Otel Baca Temizlik Servisi ve Ücreti

Otel baca temizleme İstanbul Baca Temizleme firmamız tarafından tüm ilçe ve semtlere sağlanan kaliteli bir hizmet koludur. Firmamızdan gönül rahatlığıyla hizmet alımını gerçekleştirebilirsiniz. Randevu talep edilen zamanda ve mekanda, her tülrü faaliyeti yerine getirebilecek bir donanıma sahibiz. Bünyemize yeni katılan bireyler bile, yasal kanunnameler gereği, bir eğitim programına alınır. Hiçbir zaman yetkisi olmayan ve size resmî bir rapor vaat etmeyen firmalarla çalışmayın. Hem zamanınız hem paranız hem de sağlığınız riske girmesin. Şirketimizden dilediğiniz gün ve saatte bacaların temizliği, bakımı ve onarımı doğrultusunda hizmet sağlayabilirsiniz. Ücretsiz keşif faaliyetlerimizden faydalanabilmek için bize talebinizi iletmeniz yeterli.