BACA TEMİZLEYİCİSİ

Baca Temizlik Programları

İnsanların temiz koşullarda ve can güvenliğinin sağlandığı mekanlarda ikamet etme ve mesai harcama hakları bulunmaktadır. Bu insani haklar ihlal edilemez ve göz ardı edilemez bir mahiyete sahiptir. İşte bu bağlamda her türlü temizlik ve hijyen programları belli bir rutine bağlanmalı, yasal yönergeler takip edilerek hasarsız ve etkin bir çözüm hayata geçirilmelidir. Baca temizleyicisi hem bu işlemi sağlayan profesyonel bir ekip hem de bu ekibin sahip olduğu teknik donanımı karşılayan bir kavramdır. Bu bağlamda kurumumuz, her türlü yetkinliği bünyesinde barındıran bir yapılanma göstermektedir. Bacaların temizliği diğer tüm temizlik ve bakım faaliyetlerine kıyasla çok daha büyük bir önem içerir. Bunun nedeni ise, tıkalı bir bacanın neden olabileceği büyük çaplı olaylardır. Bunlara örnek olarak;  yangın, zehirlenme ve çevre kirliliği gibi olgular örnek verilebilir. Burada bahsi geçen yangın, tüm çevre dokulara ve bu yapılarda yer alan canlı organizmaya hasar verecek kadar hızlı ve büyük bir kıvama erişebilmektedir. Bunun birçok örneği ülkemizde yaşanmış ve bu sebeple yetkili birimler bu faaliyetleri yasalarla sabitleştirmiştir. 

Baca Temizlik Ekipmanları

Baca temizleyicisi ve bacaların bakım programlarını sağlayan resmi bir kuruluş olarak, sizlere sektörde yer alan son trendeleri ve teknolojinin imkan tanıdığı en üst düzey teknik donanımı temin etmeyi vaat etmektedir. Bu hususiyetler eşliğinde, profesyonel ve tam randımanlı bir baca temizlik sürecini meydana getirmekteyiz. Bacalara müdahale ederken, öncelikle bu yapısal kurgunun ihtiyaç duyduğu ekipmanı temin etmekteyiz. Tüm kimyasal ürünler, fırçalar, vakumlu cihazlar, köpürtme çözümleri ve diğer aparatlarla, talep edilen gün ve saatte hizmet sağlayan şirketimiz bu yönde sağladığı tüm hizmetleri bütçelere dost bir anlayışla meydana getirmektedir. İşlemlerimiz ilgili birimlerin baca denetim ekipleri tarafından kontrol edilmekte olup, akredite raporu ve baca temizlik raporu verme yetkisiyle hizmet sağlamaktayız. Bu raporları temin ederek hem İGDAŞ tabanlı resmi işlemleri sağlayabilir hem de tıkalı bacaların yaratacağı olumsuz sonuçları engellemiş olursunuz.

Baca Temizleyici Şirketler

Baca temizleyicisi ancak yetkili kurumların ekip üyelerinden oluşmaktadır. Ayrıca bu yönde kullanılan cihazlar ve malzemeler de Sağlık Bakanlığının onay verdiği üretimlerden tercih edilmelidir. Bu ön görülen kavramlar sağlandığı takdirde güvenlikli ve sonuç odaklı bir bakım süreci hayata geçirilmiş olur. İstanbul Baca Temizleme şirketimiz, sizleri son derece kaliteli bir hizmet alımına davet etmektedir. 7/24 ve her mevsim baca temizlik hizmetleri için, bize ulaşın..!